Академик АН УССР Наум Ильич Ахиезер

 

Фонд імені Н.І. Ахієзера

Адреса Фонду:  61103,  Харків, Проспект Науки, 47, фонд ім.Н.І. Ахієзера


 

Головна

Правила

Координаційна рада Фонда

Опікунська рада Фонду

Стипендіати

Новини

English

   

 

 Правила

Конкурс Фонду Ахіезера включає наступні етапи:

  • Подання документів для участі у конкурсі – до 15 лютого.
  • Повідомлення про допуск до конкурсу.
  • Доповіді учасників конкурсу.
  • Визначення та нагородження переможців.

Більш детально:

1. До конкурсу допускаються молоді математики до 35 років (у тому числі студенти та аспіранти). Студенти та аспіранти беруть участь за поданням наукового керівника; решта подають документи самостійно. Подання документів здійснюється в електронному вигляді (на електронну пошту shepelsky@yahoo.com) і включає подання наступних матеріалів:

  • Коротка наукова автобіографія (Curriculum Vitae), що включає контактну інформацію (телефон, e-mail), список робіт (опубліковані в журналах, препринти, підготовлені до публікації), список інших наукових грантів і стипендій (якщо такі є);
  • Для студентів та аспірантів – подання наукового керівника;
  • Анотація робіт (доповіді): 1 стор. (.doc або .tex)) з виділенням основних результатів, отриманих конкурсантом;
  • Копії наукових праць (електронно (.pdf)).

2. Координаційна рада Фонду проводить розгляд заявок, повідомляє про допуск до конкурсу та визначає дату доповідей учасників (як правило, наприкінці лютого), що проходять у рамках спеціального засідання Харківського математичного товариства.

3. Доповіді учасників конкурсу є презентацією (тривалістю 15 хв) основних наукових результатів, отриманих конкурсантом (напоегливо рекомендується підготовка електронної презентації з використанням відеопроектора (бімера); презентації переможців конкурсу будуть викладені на сайті Фонду).

4. Координаційна рада Фонду обговорює доповіді та ухвалює рішення про переможців. На засіданні Харківського математичного товариства, присвяченому річниці від дня народження Н.І.Ахієзера (як правило, на початку березня), переможці конкурсу нагороджуються дипломами Фонду та річною стипендією Фонду.

У всіх наукових працях, виконаних стипендіатом у період отримання стипендії, має бути зазначено, що вони були здійснені за часткової фінансової підтримки Фонду Ахієзера.