Вітаємо на сайті Харківського регіонального форуму Beauty in science | Women in optics

Харківський регіональний форум "Beauty in science | Women in optics" - це захід, присвячений Міжнародному дню жінок та дівчат у науці, який щорічно відзначають 11 лютого. Захід орієнтований на школярів старших класів, випускників та їхніх батьків, студентів з інженерних, технічних та фізичних спеціальностей. У програмі - зустрічі з жінками-викладачами відомих вишів міста (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут»), огляд актуальних спеціальностей, лекції щодо практичних питань школярів та студентів.

Форум проходить за підтримки Міжнародної організації OSA Foundation від Міжнародного оптичного товариства OSA та Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б.І. Вєркіна Національної академії наук України. Оганізатори: студентські гілки Міжнародних оптичних товариств - ILTPE OSA та IRE SPIE студентські чаптери та Рада молодих вчених при ФТІНТ НАНУ.

Запрошуємо всіх бажаючих 10 лютого 2019 року за адресою: Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І. Вєркіна, проспект Науки, 47, Харків.

Участь безкоштовна!

Попередня реєстрація - обов'язкова, детальніше - у програмі Форуму на цьому сайті.

Вхід на територію Інституту - суворо за паспортом (свідоцтвом про народження) або студентським квитком.